La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

0

Nie wiem o co chodzi. Tydzień temu w FPL zrobiłem transfer, kupiłem Edersona, wyrzuciłem Kepę. A teraz znowu mam Kepę, a nie mam Edersona.

3

@Pawlak1992 Oszukali Cię, banda decydentów polskich

6

@Pawlak1992 "make transfers" trzeba kliknąć

konto usunięte

1

@Pawlak1992 Pewnie nie potwierdziłeś transferu. Innej opcji nie ma.

1

@Pawlak1992 moze free hita uzyles?

0

@ofenzywa Tak, użyłem tego. A o co z tym chodzi?

4

@Pawlak1992 Że skład zmienia Ci się na jedną kolejkę, a po zakończeniu kolejki wraca do tego, który miałeś przed użyciem Free Hita.

1

@Pawlak1992 Korzystasz ze strony www czy aplikacji? Bo jeśli z tego drugiego, to na apke już bardzo dużo osób się skarżyło. Albo nie zatwierdzone transfery albo zmiany w drużynie.

0

@Veb1233 No to kiepska sprawa. Dzięki za wyjaśnienie.

0

@Witekk10 Korzystam z jednego i drugiego, ale transfer robiłem przez stronę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?