La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

38

Cwiakala w mini-wywiadzie powiedzial, ze w Barcelonie nie ma zespolu tylko sa indywidualności i jezeli cos wygramy to wygra to Messi, a nie Barcelona. No i chwalil Seville Lopeteguiego.

22

@Zodiac mocne słowa jak na 12-latka

23

@Zodiac No bo na ten moment tak to wyglada

konto usunięte

7

@Zodiac Ma rację!!! Valverde nie potrafi wzniecić w nich ducha drużyny.

konto usunięte

1

@Zodiac No i brawo dla Gorzowa

1

@Zodiac
Sevilla ma strasznie słabą kadrę. Już nie pamiętam kiedy byli tak słabi i sezon to zweryfikuje....

0

@PatrykBarca no nie wiem. Wczoraj zagrali prawie idealnie, ale 2:0 z Espanyolem na wyjeździe robi wrazenie. Iy to w ladnym stylu.

0

@Zodiac Lubię Tomka Cwiąkałę, ale chyba jednak trochę przesadził. To prawda, że drużyna jest mocno zależna od Messiego. W sumie zawsze była i tak pozostanie, bo to najlepszy piłkarz i chcąc nie chcąc posiadanie go w zespole daje Ci dodatkowe przywileje. Natomiast nie zgodzę się, że Barca nie jest zgrana, bo zawodnicy tacy jak Pique, Alba, Roberto, Busquets, Rakitic, Messi, Suarez rozumieją się bez słów, bo grają ze sobą bardzo długo.

konto usunięte

0

@Zodiac Pan Ćwiąkała ma niestety 100 % racji. Ta zbieranina nie ma team spirit. Zrobiono bożka z Leo a reszta poddała się kultowi. Francuska frakcja jest obcym ciałem w zespole. Rządzi hiszpański team sytych kotów, którego Valverde jest zakladnikiem.

0

@Katalonik97 mi sie wydaje, ze Cwiakala tak powiedział, bo widzial jak Barca byla zgrana jeszcze nie tak dawno. Teraz sa zgrani, ale to dwie półki nizej od tamtej Barcy i stąd takie zludne opinie.

0

@Zodiac To był pierwszy mecz sezonu. Dajmy mimo wszystko chłopakom czas. Ja tam nie mam nic przeciwko, żeby teraz grali słabo (oczywiście wygrywając tam te mecze jakoś), a na wiosnę wystrzelili z formą. Wiemy jak to wyglądało za LE kiedyś na początku ligi, a po styczniu Barca grała jak z nut. Zaufajmy tym chłopakom, bo chyba nic nam nie zostało. Valverde ten sezon będzie trenerem Barcy i nie pozostało nam, kibicom nic innego jak wierzyć w to, że chociaż znowu wygramy tą La Ligę a w LM unikniemy kolejnej kompromitacji i jak mamy odpasc to bez wstydu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: