La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2883 Culés

0

Ale bym sobie takie 4-2-3-1 w Barcelonie zobaczył. Z Messim na 10 z Antosiem/Suarezem z przodu i po bokach Dembele Antoś/Rafinha a za nimi de Jong-Arthur/Roberto panie Valverde miej Pan jaja i wypróbuj taki skład.

0

@Fake69 Suareza bym widział na szpicy a Gryzka na "10" lub blizej prawej strony wymieniającego się pozycjami z Messim, ze wzgledu na to jak zapierdziela w defensywie, a patrząc na to, ze Dembuś z Messim tego nie robią byłby jednym z najbardziej fundamentalnych zawodnikow. Niestety Valdemar woli go wystawiać na lewym skrzydle przy linii oraz grać do smierci 4-3-3 w ktorym wiekszosc zawodnikow traci swe atuty.

0

@Destiny 4-3-3 było dobre jak grali w pomocy Iniesta-Busi-Xavi oni 3 podaniami potrafili rozmonotwac każda linie przeciwnika, oraz każdy z nich potrafił posłać ciasteczko do przodu, a my ostatni sezon w pomocy Vidal-Busi-Rakitic to nic dziwnego, że Messi musi rozgrywać...

0

@Fake69 no dokladnie. W dodatku Messi robiąc to co robi sprawia, że prawa flanka jest do dupy.

« Powrót do wszystkich komentarzy