La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 772 Culés

0

Stoch złapie w tym sezonie formę czy najlepsze lata ma za sobą?

konto usunięte

2

@SeeleyBooth będzie dobrze Panie Poirot

1

@SeeleyBooth złapie

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Kamil Stoch już wielokrotnie przekraczał granicę i udowadniał, że jeżeli ktoś może coś zrobić, to tylko on. Mało wspominać, że jest jedynym skoczkiem, który po ukończeniu 30 roku życia wygrał klasyfikację generalną PŚ, a oprócz tego ma najwięcej zwycięstw w historii skoków po ukończeniu 30 roku życia.

O ile o KK kulę będzie ciężej, to myślę, że Kamila Stocha stać jeszcze na wygrywanie konkursów czy imprez mistrzowskich typu MŚ czy IO. To jednak sportowiec, który ciężko trenuje, stąpa twardo po ziemi, sodówka mu nie grozi, a on sam chce skakać i być coraz lepszym, więc wydaje mi się, że tak - ma jeszcze szanse poszaleć :D

0

@SeeleyBooth Myślę, że jeszcze Kamil Stoch nie powiedział ostatniego słowa. Sam mówił kiedyś, że będzie skakał dopóki będzie to robił na odpowiednim dla niego poziomie. Poza tym Kamil jest takim skoczkiem, że w każdym momencie może odpalić. Chociaż cięzko będzie już mu o KK, ale może TCS, MŚwL wygra. Szczególnie to ostatnie, bo gdyby zdobył złoto MŚwL, to miałby wszystko w skokach wygrane, a tylko jeden skoczek do tej pory zdobył wszystko Nykkanen.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?