La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

2

Ciekawie będzie z tą sytuacją Neymara. Osobiście uważam, że Real nie włączy w walkę o piłkarza, ze względu na różnicę charakterów z ZZ, mocno obsadzoną pozycję lewej strony oraz ujemny bilans finansowy w tym okienku. Barcelona za pewne może złożyć ofertę wypożyczenia z obowiązkowym wykupem lub włączenie w operacje Coutinho i Rakiticia. Jeśli PSG nie zgodzi się na warunki Barcelony, która nie musi przeprowadzać tego transferu ze względu na kompletną kadrę to w ich szeregach zostanie zgniłe jabłko z ogromną pensją. Wydawać by się mogło, że to PSG rozdaje karty ale ich sytuacja wcale nie jest taka kolorowa, tym bardziej ze zgodzili się na negocjację, czyli uważają, że jest życie bez Neymara i może lepiej będzie się go pozbyć ;>

0

@MrShakira otóż to. Nic dodać, nic ująć.

1

@VamosRakieta wisienką na torcie w obecnej sytuacji, było by publiczne ogłoszenie Neymara, że chciałby jeszcze kiedyś zagrać w barwach Barcelony ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?