La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1960 Culés

0

Problem z tymi negocjacjami polega na tym ze PSG chce go nam sprzedać tylko w ostateczności. Wiedza ze pozostanie Neymara mija się z celem bo on koniecznie chce odejść i z jego charakterem będą tylko problemy jak go zmusza. Francuzi czekają na ruch Madrytu żeby utrzeć nam nosa a jeśli to się nie uda chcą z nas wycisnąć jak największa kasę. Teraz gdy barca zrobiła wyraźny ruch, ułatwienie negocjacji jest tylko możliwe jeśli Neymar wyraźnie da do zrozumienia ze w takiej sytuacji chce odejść tylko do barcy i Real już nie wchodzi w gre. Wcześniej rozumiem ze Brazylijczyk nie deklarował się bo nie był pewny czy Barca się zgłosi po niego a jak widać wolałby przejść do Madrytu niż zostać na kolejny sezon w Paryżu. Pora na jego ruch. Inaczej mam nadzieje ze barca zrezygnuje z transferu niż pozwoli PSG z nas zdzierżyć.

0

@AlwaysBlaugrana uważam że on nie zrobi żadnego ruchu , on chce sie wyrwac z Paryża i tyle , aby kasa była

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?