- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1132 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Karol145
7
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
mekston
3
Jak wysoko umieścilibyście Messiego w złotej piłce 25/26?@blakkudium @Adran360 @Lanosss... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1132 Culés
2
Czy jest coś smaczniejszego od potraw grillowanych i tego otoczki? Kiełbaska, boczek, karkówka, spienione piwo i świeży chleb?
2
@kerouac Tak:
Bigos na dziczyźnie, wędzonki z dziczyzny, pieczony halibut, whisky
13
@kerouac Kebab o 6 nad ranem po grubej imprezie
1
@kerouac Włoskie patatiny, te ośmiorniczki grillowane i vino bianco. Oczywiście wszystko na jakiejś ładnej i słonecznej włoskiej playi *-*
0
@Suzu a potem gastro przez pół dnia, ale szanuję xd
1
@kerouac Dla mnie również grillowe rzeczy są najsmaczniejsze...
1
@kerouac ziemniaki pieczone w ognisku. Takie z czarną zwęgloną skórką