La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1173 Culés

3

70 milionów za Dybale to wydaje się nie dużo jak na standardy dzisiejszego rynku, ale nie jest to tak kolorowo do końca. W 2017 roku Paulo Dybala zerwał umowę z agencją, która ma prawa do wizerunku piłkarza. Od tamtej pory trwają procesy sądowe o kilkadziesiąt milionów euro, które zdaniem agencji należy się im za prawa do wizerunku Paulo Dybali. Mówi się o dodatkowych 40 milionach euro. Sama agencja ponoć wysyłała już jakieś listy, w których komunikowała United i Tottenham, że w przypadku transferu założą kolejne sprawy w sądzie o hajs, co miało mocno odstraszyć oba kluby.

0

@Homeopata8989 We Włoszech to zawsze jakieś jajca z tymi prawami do wizerunku były

2

@Striker Ciekawe co miał Paulo w głowie podpisując kontrakt na prawa do wizerunku na 10 lat z jakąś nieznaną firmą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?