La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

konto usunięte

0

Mam pytanie do osób, które posiadały, lub posiadają buty Nike z serii Air Max (a najlepiej "90"). Nigdy tych butów nie miałem, bo zazwyczaj widziałem, że są sprzedawane za jakieś astronomiczne sumy. Jednak teraz mam okazję kupić w dobrej promocji i chciałbym się upewnić o właściwe wybranie rozmiaru.

Czy Air Maxy bierze się w tym samym rozmiarze, co inne buty Nike do chodzenia na co dzień? Jeśli normalnie noszę Nike r43 (27,5cm), to taki sam rozmiar wziąć, czy połówkę / cały większy?

1

@LuisSalvano taki sam rozmiar weź

1

@LuisSalvano Tylko zobacz czy te z promocji to nie podróbki czasem :P

konto usunięte

1

@Striker Niee, to z wiarygodnego sklepu ;p

konto usunięte

0

@gryfiT. Ok. Spytałem, bo np. mam Reebok Classic w rozmiarze 42,5 (wkładka 27,5) i są idealne. A kupiłem niedawno inne Reeboki (niskie) w tym samym rozmiarze i po jednym dniu miałem już pokaleczone stopy nad piętą...

0

@LuisSalvano Kupiłem Air Maxy 4 lata temu i mam je do dzisiaj. Oprócz tego, że nieco się poździerały na piętach, z własnej głupoty zresztą, przez zdejmowanie buta o buta, to naprawdę nie mogę nic im zarzucić. Mega wygodne, lecz w moim przypadku całkiem długo musiałem je "rozbić".
Najlepiej zapytaj jaką wkładkę mają te buty, to będziesz wiedział jaki rozmiar wziąć :]

0

@LuisSalvano Moim zdaniem 90’tki mega niewygodne. Dużo lepsze już pod tym względem są zerówki.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho No właśnie wkładkę mają taką, jak należy, tylko niestety nie zawsze jest to jedyny wyznacznik :(

0

@LuisSalvano Jeśli rozmiarówka jest europejska, to powinieneś wziąć rozmiar taki jaki nosisz normalnie.

konto usunięte

2

0

@LuisSalvano ja mam kilka modeli od nike, od air force niskich po wysokie, maxy 90 czy jeszcze inne, nike roshe runy itp - za każdym razem brałem ten sam rozmiar. Czasami było tak, że musiałem rozbić buta ale trwało to tak może z max tydzień czasu.

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Nie, ale ladne sa te, ktore wyslales ;)

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Ok, bo np biorac buty siateczkowe, trzeba brac rozmiar wieksze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?