La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2109 Culés

0

Były bokser popełnił samobójstwo. O okolicznościach śmierci powiedziała ppłk Elżbieta Krakowska.

- Dawid Kostecki popełnił samobójstwo dziś nad ranem w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Uniemożliwiło to natychmiastową reakcję współosadzonych. Zaalarmowani funkcjonariusze Służby Więziennej reanimowali mężczyznę do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety, ekipie pogotowia nie udało się uratować skazanego - wyjawiła.

Komentarz usunięty

18

@EsTut Jak to jest powiesić się leżąc i to w dodatku pod kocem?

3

@ctid Ogarnij się z takimi tekstami

0

@Geble może prycza pietrowa i opad nóg i ucisk krtani wystarczy

1

@MarioVeB! Niemożliwe, w sytuacji gdy człowiek targnie się na swoje życie i jest cień szansy na powrót to zawsze to robi, z takim lub innym skutkiem. W przypadku pryczy piętrowej jest to banalnie proste, dlatego ludzie wieszają się w miejscach gdzie nie ma się czego złapać.

0

@Geble Nie mam pojęcie jak to zrobił. Zgaduje trochę w formie przypuszczenia

2

@ctid Co Ty bredzisz? Każdy człowiek powinien mieć szanse na odkupienie swoich win. Poza tym przestępca przestępcy nierówny.

0

@ctid Z pedofilami się zgadzam, z umyślnymi zabójstwami się zgadzam. Ale jak np. ktoś siedzi za posiadanie trawki? Albo za oszustwa podatkowe? Też ma być zabity?

konto usunięte

0

@EsTut to całe tłumaczenie jest jakieś mętne.

« Powrót do wszystkich komentarzy