La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 900 Culés

7

Wczoraj oglądałem znowu "Chłopców z ferajny". Kurde, jaki to jest dobry film. Jak fantastycznie jest nakręcony i jak świetnie opowiada historię. Gra aktorska jest na najwyższym poziomie, z Joe Pescim, który zagrał jedną ze swoich najlepszych ról. Widziałem ten film wiele razy, ale wczoraj jakoś dużo bardziej zastanawiałem się nad tym co zobaczyłem, co ten film przedstawia, jak jest zrobiony, zagrany etc.
Liczę, że nadchodzący "Irlandczyk" będzie również jednym z najlepszych filmów Scorsese.

konto usunięte

3

@macio_944 oj tak, czekam też na Irlandczyka. W ogóle brakuje mi serialu czy filmu o IRA, całkiem ciekawy temat (takie luźne nawiązanie do Irlandii).

1

@kerouac Pewnie niedługo pojawi się jakaś produkcja nawiązująca do tego ugrupowania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?