- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
1
Ostatnio pisałem ze czekam już na felgi od Dawmaca prawie 3 miesiące . Dziś w końcu doszły . Najlepsze jest to ze wysłali mi je bez pierścieni xD a oto efekt . Wydaje mi się ze mimo wszystko opłacało się czekać
https://zapodaj.net/b6b743bfedef4.jpg.html
0
@Janas11224 LoL Burżuj auto na ścianie trzyma.
0
@IronSanHybrid chyba nie zczAilem żartu xd
0
@Janas11224 lepiej mów co pod maską, r z tyłu w przypadku vw nic nie mówi :D
0
@Janas11224 zdjęcie obrócone jakby co...
0
@PanZagadka 2.0 Benzynka , 300 KM plus układ wydechowy jakos z 14 koni dodatkowo
0
@Janas11224 bardzo przyjemna „erka”... jeździłem kiedyś taka przez rok. Bardzo przyjemnie się śmigało tym sprzetem
0
@Janas11224 a już myślałem 1.4 tsi z pakietem stylistycznym r line :D podatna bestia na mody. Atakujesz więcej mocy?
0
@PanZagadka narazie planuje kupić lotke i obniżyć sprężynami . Jak już to zrobie to chcialbym zrobić mapę na jakieś 360-370 KM . Myślałem nad stagem 1, ale jako ze to moje auto na codzień a nie daily tylko do zabawy to trochę się boje o żywotność tego silnika . To jednak tylko 2.0 i zabawa mocą do ponad 400 KM słyszałem ze wysadza te silniki w pi**u :D
1
@olej3012 świetne auto . Powiem ci ze przez napęd 4x4 cięzko takiej m3 mnie objechać na prostej . Wiadomo gdy bawarka złapie trakcje to nie ma zmiłuj ale erka rusza od buta bez żadnego mielenia oponami . Trzyma się to drogi jak cholera, w trasie pali dosyć mało. Najlepszy wybór według mnie ze sportowych aut z silnikiem 2.0 . Jest jeszcze s3 ale nowe kosztuje Orawie 100 k więcej a to jest to samo praktycznie jeśli chodzi o silnik
0
@Janas11224 gdzie ty to słyszałeś :D dp, dolot, program to na początek wystarczy. Później jak Ci zabraknie mocy to masz już przygotowane pod nast stage. Wystarczy tylko hybryda od peruna, ic wagnera, wkład pompy auto tech i jazda :D regularny serwis co 6-8 tys km, nie pałować na zimnym i będzie jeździć :P
0
@Janas11224 ja wymieniłem swoją R właśnie na bawarke, ale nie M3 tylko na 4, 435 i zgadzam się jeśli chodzi o to objeżdżanie. Golf i 300km naprawdę robi robotę i jest to świetna opcja w tej cenie
0
@PanZagadka no może przesadziłem z tym wybuchaniem przy stage 1, ale po kingsofcie przy ponad 480 mojemu znajomemu wybuchnął silnik w erce :D w każdym razie narazie chciałbym dojechać tak do 360 koni, a potem się zobaczy
0
@olej3012 a to słyszałem ze 435 nawet lepsze w prowadzeniu od m4. Znajomy niedawno kupił właśnie ta wersje , M w środku , klasa naprawdę . A do tego upala gumę jak powinno :D
0
@Janas11224 ja nie ukrywam rozglądam się od pewnego czasu też za czymś podobnym ale u mnie padnie raczej jednak na focusa rs. Pali więcej od r'ki ale lepsza trakcja i prowadzenie moim zdaniem. Najpierw muszę jednak sprzedać nudnego superb z tdi pod maską :D