- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 885 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
145
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
2
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 885 Culés
0
Rafinha zrobił świetne wrażenie w Japonii, byłoby z niego więcej pożytku niż z Malcoma, kwestia zdrowia.
0
@vangoor Więcej pożytku z niego niż z 90% składu Barcy.
2
@vangoor niestety ale on zbyt często ma kontuzje
0
@vangoor Uważam, że nie ma sensu go sprzedawać za 15/20 mln. Lepiej go zostawić jako zmiennika. Lepszego w tej cenie nie znajdziemy. Wystarczy sprzedać Cou i Rakiete, kupić sensownego LO i to wszystko.
2
@hank_moody jeśli teraz go nie sprzedadzą to za rok odejdzie za darmo bo kończy mu się kontrakt. A sam Rafinha nie sądzę by go przedłużył widząc jaka jest konkurencja obecnie. W Valencii miałby pierwszy skład
0
@vangoor fajna technika,mało konkretów.ale rzeczywiście na tle składu był wyróżniający.
1
@vangoor never ending story, 4 rok z rzędu.
Presezon- Rafinha super mecze, ale forma, to będzie jego sezon, wreszcie odpalił.
Pierwsze oficjalne spotkania- Rafinha niewidoczny, nieprzydatny i niepotrafiący znaleźć sobie miejsca na boisku.
Po miesiącu sezonu- Rafinha kontuzjowany.
Styczeń- Rafinha wypożyczony do Anży Machaczałka.