La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

0

Trochę niepokojące jest że kolejny grajek określany mianem perły La Masii odchodzi. I zastanawiam się czy to tylko kasa ma znaczenia czy od środka widać coś więcej.

0

@artur_26 Skoro miał zostać 3 najlepiej opłacanym zawodnikiem w La Masii to raczej nie kwestia finansowa.

konto usunięte

2

@artur_26 Jakby chodziło o rozwój i grę to wybrałby taki Lyon, Ajax może Monaco gdzie stawia się na młodzież. Widać Raiola działa i już umieszcza swoich ludzi tam gdzie za 2-3 lata może skasować niezłą prowizję.

0

@aras17_VeB Może tak może nie - nie wiem ile miałby zarabiać tu ile tam. Nie wiem jaki plan na jego rozwój miała Barca co przekazało mu PSG itd. Sporo niewiadomych a fakt pozostaje jeden - kolejny odchodzi.

0

@PanRol Kwestia Raioli to zupełnie osobny temat:) Ale coś musiało go przekonać.

konto usunięte

0

@aras17_VeB jak nie kwestia finasowa skoro miałby 3 najlepiej opłacanym graczem? co ma wiecej jak Puig zarabiac?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?