La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

2

Moim zdaniem na +: Griezmann, Puig

Na -: Oriol i Sergio Busquets oraz Dembele. Chociaż Oriola można jakoś wytłumaczyć, bo to był jego pierwszy mecz na boku obrony.

0

@Veb1233 Dodaj do tego w ogole co ma Valverde w glowie ze wystawia ludzi na nieswoich pozycjach jezu jakie to jest przykre.

0

@Barca_bwo To akurat moim zdaniem normalne. Po to są te mecze towarzyskie, aby testować zawodników na różnych pozycjach.

0

@Veb1233 Tak tak a pozniej mamy Coutinho na skrzydle i S Roberto na prawej obronie.

0

@Veb1233 Ale nie po to mamy w klubie 3 PO żeby jeszcze na siłę pchać tam piłkarza takiego jak Oriol, który jest ŚPD. Jeszcze zrozumiałbym gdyby to był piłkarz szybki, zwrotny bo taki musi być PO ale Oriol taki nie jest.

0

@Barca_bwo Może dlatego mamy, że zarówno Coutnho, jak i Roberto najwięcej spotkań zagrali na tej pozycji? A gdy występowali w środku pola, to wyglądali słabo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?