La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

2

Jestem szczęśliwy, że kupiliśmy de Jonga. Zobaczymy jak będzie się prezentował w nowym sezonie, jak już na treningach wszyscy są Nim zachwyceni !
Chciałem transferu de Ligta do Nas, wręcz bardzo. Ale jak widzę, że mamy Pique (pogra 2-3 lata na wysokim poziomie), świetnego Lengleta i Umtitiego no i "wielką niewiadomą" Todibo. To jednak jakoś nie płacze z tego powodu, że wybrał Juve. U nas na pewno nie miał by gwarancji pierwszego składu, jak mamy takie bogactwo na środku obrony. Jeżeli to prawda z tą klauzulą w 2021, to jestem pewien że jeszcze go zobaczymy w koszulce Barcelony. Więc nie rozumiem tego płaczu tutaj, podjął najlepszą decyzję dla rozwoju swojej kariery.

Tak samo było rok temu, jak Griezmann ogłosił że zostaje w Madrycie. Jak po tym filmie osoby na LR jechały po Nim itp, a teraz jak dołączył do Nas te same osoby nagle zmieniają swoją opinie.

To jest LR xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?