La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

konto usunięte

5

Najbardziej w de Ligtcie nie boli mnie, że poszedł do Juve tylko, że wcześniej był z nami po słowie w kwietniu i nie dotrzymał go. Swoją drogą ciekawe czy Barto nadal wie gdzie on zagra :D

konto usunięte

32

@masq Tak serio, to chyba nie wiemy czy był z nami dogadany.

0

@masq
Po słowie, to możesz być z rodzicami swojej dziewczyny, a tutaj nic nie było pewne, bo byśmy go ogłosili przed okienkiem. Nawet Juve musiało o niego walczyć i to prawie 2 miesiące.

0

@Bambus150400 Był tylko do gry wkroczył Juventus i niestety.

De Ligta można było mieć za 50 mln bo za tyle Ajax obiecał mu odejście ale zbyt długo zwlekaliśmy żeby to wszystko zamknąć a Ajax miał fantastyczny sezon i wyszło jak wyszło. Na nic się zdało potem oferta dla Ajaxu w kwocie 75 mln. A można było śmiało wydać 50 + resztę na jego pensje...

konto usunięte

0

@SinMistico Nie można zaprzeczyć, ale też nie można potwierdzić. To tylko domysły mediów, a wiadomo jak to wygląda czasem :P

konto usunięte

0

@daniel32778 Ja niestety pamiętam jeszcze czasy, w których słowo miało znaczenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?