La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2357 Culés

0

Ma ktoś Insignie w OPC benzyna 2,8 litra?

1

@Vhaeraun słyszałem coś że policja ich chyba używa ale niewiem czy to prawda. Takie pogłoski chodzą po osiedlu

konto usunięte

2

@Vhaeraun Zieliński ma Insigne na jeden kontakt, mam nadzieję że pomogłem

0

@Vhaeraun dość rzadki motor, albo bezawaryjny. Sprzedaje części silnikowe i nie przypominam sobie, żebym sprzedawał do niego jakiekolwiek graty.
@Coutinho123 policja jeździ dwulitrowym dieslem.

0

@Stanio87 Czyli co warto czy nie warto?
Jak spalanie?

0

@Vhaeraun miałem na myśli, że właśnie nie mam żadnej wiedzy na temat tego silnika bo jeszcze nie miałem z nim styczności :( jak byś przypomniał się na początku sierpnia to z checią zrobie mały research na jego temat i wtedy będe mógł odpowiedzieć na Twoje pytania.
Edit. Z doświadczenia wiem, że w przypadku rzadkich silników jest problem z dostępnością części (w sumie nie trzeba mieć doświadczenia w branży, żeby dojść do takiego wniosku) , ale wiadomo-nie kupuje się auta z myślą o remoncie silnika.

0

@Stanio87 No tak tylko znowu nie chce płacić w tysiącach za byle rzecz gdzie do innej marki kosztowałaby 300zl.

« Powrót do wszystkich komentarzy