La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

11

La Masia Panowie, la Masia , produkujemy , nie kupujemy ... wróćmy do tego z czego jesteśmy znani. Nie ma płaczu po De ligcie.

11

@kkbarca Świetnie zapowiadających się środkowych obrońców jest w La Masii jak na lekarstwo.

2

@ViscaBarca123 jak nie damy szansy to się nie dowiemy:)

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 a zapowiadających się tak dobrze jak De Ligt to raczej nigdzie nie ma.

1

@kkbarca Nie trzeba dawać szansy, by widzieć duży potencjał.

0

@ViscaBarca123 nie zgodzę się. Van Dijkowi w Tilburgu nie dali szansy, gdyż uznali że nie ma potencjału. Reszta jest już historia

0

@voetballer on tam chyba zaczynał na innej pozycji, bodaj w Celticu dopiero przestawiony na śo z środka pola, jeśli się mylę to mnie poprawcie, na 100% nie jestem pewien że tak było.

0

@rademenes nie było tak w Tilburg grało już jako SO gdzie nigdy nie dostał szansy, oddali co za darmo do Groningen gdzie jego kariera dopiero ruszyła

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?