La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

3

Bardzo cieszę się z opcji wykupu Cucurelli. Myślę, że jest to zawodnik, który będzie wstanie odciążać Albe na lewej stronie obrony.
Mam nadzieję, że kolejnym bocznym obrońcą, który zostanie włączony do pierwsze zespołu będzie Moussa Wagué. Senegalczyk powinien rywalizować o miejsce na prawej obronie z Roberto.

Liczę w takim razie na sprzedaż Semedo, który dostawał nie mało szans w Barcelonie przez 2 lata i tak naprawdę poza szybkością nie wyróżniał się niczym innym.

konto usunięte

0

@Katalonbar bredzisz,na szczęście zarząd nie jest ślepy i postawią na Semedo

konto usunięte

0

@Katalonbar Cucurella został wykupiony żeby go sprzedać dalej, niestety ten zarząd nie chce wychowanków w składzie, wolą kupić jakiegoś wybieganego murzyna za ogromne pieniądze.

1

@Katalonbar Cucurella możliwe że został wykupiony żeby go zaraz sprzedać za więcej :)

konto usunięte

0

@Katalonbar cucu prawdopodobnie odejdzie za większy hajs

2

@kenneth99 oby nie

konto usunięte

0

@kenneth99 jest ślepy, i dlatego nie postawi na semedo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?