La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

23

Sinisa Mihajlović zwołał dziś(właściwie wczoraj) konferencję, na której ogłosił swoje przynajmniej tymczasowe rozstanie z piłką:
"Z przykrością muszę poinformować, że na pewien czas, muszę rozstać się z futbolem. Niestety lub na szczęście wykonałem kilka badań, które ujawniły pewne anomalie, których nie było cztery miesiące temu. Miałem przez dłuższy czas wysoką gorączkę a nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiało. Zrobiłem badania i dowiedziałem się, że mam białaczkę. To był cios. Spędziłem dwa dni w swoim pokoju, myśląc i płacząc. Nie płaczę ze strachu, mam respekt do tej choroby, ale wiem, że wygram. Odwracam się twarzą do niej i patrzę prosto w jej oczy. Nie mogę się doczekać, aby iść do szpitala, aby rozpocząć leczenie. Choroba jest w ostrej fazie, jest w agresywnej formie, ale jest podatna na leczenie. Leczenie wymaga czasu, ale jest szansa na pełne wyzdrowienie. Wygram tę bitwę dla mojej żony, dla moich dzieci, dla mojej rodziny, którą kocham, i dla wszystkich, którzy mnie kochają”.

Kandydatem do jego zastąpienia jest Gennaro Gattuso.
Niech Serb jak najszybciej wraca do zdrowia. Forza Sinisa! Forza Bologna!

konto usunięte

3

@Forza_Juve o ile pamiętam go z boiska, to ta choroba ma przesrane. On nie odpuści. Tak trzymać, panie Mihajlovic!

konto usunięte

1

@Forza_Juve wojownik zastępuje wojownika raczej, fajnie, niech rinno walczy razem z zawodnikami za niego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?