La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 727 Culés

1

I proszę, zdecydowana większość ucieszyła się z transferu Antka. Widać nastroje niektórych diametralnie się zmieniły. Mnie jednak nie do końca ten transfer zadowala. Jakość piłkarska jest niepodważalna. Jednak czy będzie on w stanie oddać serce za tę drużynę? Moim zdaniem nie. Zresztą co tu dużo mówić, rozmawiamy o piłkarzu, który przychodzi z Madrytu.
Poza tym, jak widać, znowu robi się smród wokół transferu do Barcy. To też mi się nie podoba. Nie zdziwiłem się, mimo tych, głupich wypowiedzi przedstawicieli AM, że jednak mają jakieś argumenty. Bartek jak zwykle musi się w jakieś bagno pakować.

4

@prokofiew A co to ma do rzeczy że przychodzi z Madrytu?Jego karierę można określać jako stopniowe wdrapywanie się na szczyt.Barca to absolutny szczyt i jestem pewny że da z siebie wszystko.

0

@prokofiew Co to znaczy oddać serce za drużyne? Żyjemy obecnie w takich czasach, że wychowankowie odchodzą do odwiecznego rywala bo dostają tam więcej pieniędzy. Po prostu króluje hajs i gatunek honorowego piłkarza jest na wymarciu. Jak ktoś jest profesjonalistą to powinien wszędzie dawać z siebie maxa. Serce to można oddawać za reprezentację.

0

@prokofiew ale nie przychodzi z tej gorszej części madrytu, a on też nie lubi białych prześcieradeł. Czas pokaże czy zostawi serducho na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 Zgredson 110 pkt
2 panecillo_bollo 108 pkt
3 Rion 107 pkt
4 FanY. 106 pkt
5 robcio321 105 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który zespół najchętniej widział(a)byś w roli przeciwnika Barcelony w 1/8 finału Ligi Mistrzów? [Ankieta]