La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

konto usunięte

3

Messi to też jest człowiek i można go krytykować tak samo jak innych piłkarzy. Sam nie oglądałem meczu, ale czytam, że Leo nie wyszedł na ceremonię. Nie mam problemu z tym, że ktoś go broni albo krytykuje. Mam problem z tym, że prawdopodobnie większość Rambli zjechałaby z góry na dół znienawidzonego Ronaldo albo jeszcze bardziej znienawidzonego Ramosa za takie samo zachowanie. Kibicom czasem brakuje obiektywizmu i takie same rzeczy, a nawet drobniejsze wytykają innym piłkarzom, ale "swoim" już niekoniecznie. Nie wiem czym jest spowodowana decyzja Leo, ale kapitan ma większe obowiązki niż "szeregowy" piłkarz.

0

Dokładnie, co by tu sie działo, gdyby to CR albo Ramos nie wyszli na konferencje.
"To jest kapitan?" w wielu przeróżnych, prześmiewczych odmianach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?