La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1901 Culés

konto usunięte

0

Bez sensu sa takie konferencje, bo z gory sie wie, co powiedzą dane osoby... Trzeba byc glupim albo naiwnym, zeby myslec, ze nie ma zadnych negocjacji w sprawie Neya...

2

@LuisSalvano To trudno, ale ja nie wierzę że są jakieś negocjacje, i myślę że Neymar nie wzmocni Barcy

konto usunięte

0

@LuisSalvano To jestem głupi, trudno. Na koniec będziesz płakał tak jak ostatnio kiedy mówiłeś, że Griezmann na pewno zostanie naszym piłkarzem w tamtym okienku a tak się nie stało.

konto usunięte

0

@Wawrzyszewski Tak, a Ty jakze dojrzaly i wszechwiedzacy znow zatriumfujesz, haha. Kazdy wie, ze te negocjaje są, tylko nikt glosno i oficjalnie o tym nie powie. To, czy finalnie przyjdzie to inna sprawa, ale nie pisz bzdur, ze tematu nie ma, skoro najbardziej wiarygodne zrodla (w kwestii Brazylijczykow), jak Globo Esporte, czy Blecher twierdza, ze jest inaczej, a sam szejk niczego nie dementuje i daje jasno do zrozumienia, ze nie zalezy juz jemu na Neyu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?