La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

konto usunięte

12

Wczorajszy półfinałowy mecz kobiet pomiędzy Anglią a USA w Wielkiej Brytanii obejrzało 11.7 milionów ludzi. Niezły wynik


konto usunięte

5

@DonElPatron szacun ale ja nie umiem ogladac jak grają kobiety po prostu nie potrafię tego zrobić xD poziom jest czasami tak żenujący, że się zastanawiam czy to profesjonalne piłkarki czy jakieś kobiety z lapanki

konto usunięte

4

@DonElPatron
Tu i tak zaraz wykocza ,że "nikt" tej piłki kobiecej nie ogląda
A prawda jest taka ,że ogladalnośc meczów piłki kobiecej jest duża. Co roku ten rynek się rozwija.
Dzisja licze ,że Holandia się postara o kolejny sukces.

Ogolnie kiedyś piłka kobieca była bardziej chermetyczna było 4/5(Niemcy,USA, Brazylia ) druzyn, ktoe rozdawały miedzy soba najwieksze wygrane turnieje. Obecnie da się zauważyć, że coraz bardziej inne reprezentacje dochodza do głosu, a poziom się wyrównuje. Chocby mistrzostow Europy i wygrana Holandii to było coś nowego.

konto usunięte

1

@adamek1910 @MarioVeB! Ja lubię sobie obejrzeć mecz kobiet, jeśli jest jakaś wielka impreza taka jak na przykład World Cup. Dla mnie na przykład mecz USA - Anglia był ciekawszy niż niektóre spotkania rozgrywane na CA w tym roku :D

0

@DonElPatron mecz Brazylii z Argentyną w samych tych krajach obejrzało pewnie z 5 razy tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?