La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

konto usunięte

0

No to troxhe szrotu się pozbylismy, jeszcze rafinha, a jeśli z lepszych rakitic i ew zakup van de beeka, bądź w wymianie za Paryżanka oraz firpo, i wtedy można obiektywnie uznać okienko za udane

konto usunięte

2

@Chwytliwy Mówić o piłkarzach którzy jednak coś w tym klubie grali i osiagneli ,że to szrot to już trzeba kompletnie odlecieć
p.s Ten Neymar to cie faktycznie boli oj boli, zabawne :D

2

@Chwytliwy Rafa szrotem to nie jest. Gdyby nie te kontuzje to dla mnie mógłby wywalczyć sobie miejsce w składzie. ;P

konto usunięte

0

@adamt1996 ale to gdybanie, a ja chcę fakty

konto usunięte

0

@MarioVeB! Nazywam rzeczy po imieniu, i nie wiem gdzie odlatuje, ale nie martw się, jak ty to sie nie da odleciec :D

konto usunięte

0

@Chwytliwy "rzeczy po imieniu" aha to tak sie teraz tłumaczy gadke hejtera. Ok

konto usunięte

1

@MarioVeB! Gadka hejtera, niby w czym? Bo ja mam na myśli odpady w naszym klubie, weź ty te swoje teorie nie napisze gdzie wsadz, bo bez dowodów nazywasz mnie hejterem, bo co? Bo przeciwnik Paryżanka? Straszne, leki weź jak cie tak to boli :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?