- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1269 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1269 Culés
0
No to troxhe szrotu się pozbylismy, jeszcze rafinha, a jeśli z lepszych rakitic i ew zakup van de beeka, bądź w wymianie za Paryżanka oraz firpo, i wtedy można obiektywnie uznać okienko za udane
2
@Chwytliwy Mówić o piłkarzach którzy jednak coś w tym klubie grali i osiagneli ,że to szrot to już trzeba kompletnie odlecieć
p.s Ten Neymar to cie faktycznie boli oj boli, zabawne :D
2
@Chwytliwy Rafa szrotem to nie jest. Gdyby nie te kontuzje to dla mnie mógłby wywalczyć sobie miejsce w składzie. ;P
0
@adamt1996 ale to gdybanie, a ja chcę fakty
0
@MarioVeB! Nazywam rzeczy po imieniu, i nie wiem gdzie odlatuje, ale nie martw się, jak ty to sie nie da odleciec :D
0
@Chwytliwy "rzeczy po imieniu" aha to tak sie teraz tłumaczy gadke hejtera. Ok
1
@MarioVeB! Gadka hejtera, niby w czym? Bo ja mam na myśli odpady w naszym klubie, weź ty te swoje teorie nie napisze gdzie wsadz, bo bez dowodów nazywasz mnie hejterem, bo co? Bo przeciwnik Paryżanka? Straszne, leki weź jak cie tak to boli :P