- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1299 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
73
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Faro
12
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
39 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1299 Culés
1
Po 1 lipca Barcelona aktywuje opcję odkupienia Marca Cucurelli z Eibaru za cztery miliony euro. Potem kataloński klub będzie chciał sprzedać zawodnika za wyższą cenę. [Gerard Romero, RAC1]
Skopiowałem by do tego się odnieść, więc nie krzyczeć że jest na Tiki Taka. Ciekawe czy my go sprzedamy za > 4mln :) Na prawde mam sporę wątpliwości. :)
1
@tbas Sprzedamy za więcej niż 4M. Miał dobry pierwszy sezon w dorosłej piłce. Pozostawił po sobie dobre wrażenie. Minimum 10M.
0
@tbas Skoro Nikolić odszedł z Legii za 3,5 mln euro, i to ponad 2 lata temu, to nie uważam, aby sprzedaż Cucurelli za więcej niż 4, była jakimś problemem.
0
@tbas Skoro go wykupią, to raczej już mają jakieś plany wobec niego i wiedzą gdzie odejdzie i za ile.
0
@SeeleyBooth Zapytam z ciekawości. Na ile wyceniasz Lucasa Vasqueza? Jeśli Cucurelle na 10 mln minimum
1
@SeeleyBooth Ten młodziak z Bordo też miał bardzo dobry sezon we Francji, miało być 10baniek a wczoraj już tylko 3-4.
0
@Makalu Myślę, że wart jest około 30M.
0
@tbas Skoro są oferty za wiecej to czemu nie?
By go nie kupowali jesli nie wiedzieli by o innych ofertach
0
@tbas wcale się Tobie nie dziwię. Mam to samo zdanie o tym zarządzie, Zresztą to już nie pierwszy raz. Chyba z Denisem tak też miało być, a nadal się z nim męczymy.
0
@SeeleyBooth Przy wcześniej wycenie, to ja bym kierował się ku 40 mln
0
@Makalu Bardzo możliwe, 30-40M.
0
@MarioVeB! Obyś się nie mylił.