La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1891 Culés

20

Właśnie kieruję się na lotnisko. Jadę na swoje pierwsze w życiu Mistrzostwa Europy Spartan Race- wspaniałe uczucie :D

6

@Exerion Co to jest ?

7

@Encore Biegi z przeszkodami- coś jakby Runmageddon, tylko mniej błota i bardziej "na poważnie"

konto usunięte

3

@Exerion https://www.youtube.com/watch?v=J69quVgJcUo Zajebiście to wygląda. Powodzenia :D

1

@DonElPatron dzięki wielkie. Motywacja jest ogromna

1

@Exerion brawo, trzymam kciuki;) fajnie byloby kiedyś przygotować sie i wystartować w czyms takim. Jak zaczac? Jakies rady?

0

@dorkizos głównie trzeba biegać, na początek wystarczą plany z internetu oraz treningi siłowe jako uzupełnienie. Jeśli nie ćwiczył es wcześniej silowo, to dobrym pomysłem może być pójście na crossfit na trening grupowy. Tam również nauczysz się podstaw jak wchodzenie po linie.
Ewentualnie możesz zorientować się czy w Twoim mieście nie działa jakąś grupa treningowa z tych biegów i przyjść do nich na trening. Tam Cię poprowadzą

« Powrót do wszystkich komentarzy