La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 606 Culés

0

Platini wziął w łapę? Ja tego nie kupuje i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie.

5

@krzychu1526 Ile żebyś uwierzył?

18

@krzychu1526 Kto by pomyślał, że takie organizacje jak FIFA czy UEFA mogą być skorumpowane. Niesłychane.

5

@krzychu1526 też myślę że katar wygrał zupełnie uczciwie ;)

1

@krzychu1526 W Świętego Mikołaja też wierzysz? :D

5

@ksobi dokładnie, wątpię żeby tak biedne państwo płacilo za zorganizowanie drugiej najwięcej imprezy sportowej na świecie

2

@krzychu1526 Przecież większość imprez sportowych jest ustawiana pod stołem. Beckenbauer miał oskarżenia związane z mundialem w Niemczech. Polska/Ukraina przegrywała rywalizację o Euro i wtedy na grubo w interes wleciał ukraiński oligarcha. Chińczycy sypnęli na IO. W Brazylii trwały protesty, bo kraj miał trudną sytuację finansową, a wydano grubą mamonę na organizację MŚ i IO. Katarczycy śpią na pieniądzach, impreza ma się odbywać na przełomie roku. Przykłady można mnożyć. Potem FIFA chce zwiększyć zasoby reprezentacyjne do 48 drużyn. To jest jedno wielkie gniazdo korupcji. Chodzi tylko o to, komu uda się udowodnić przekręty, a kto był mądrzejszy i sprytniejszy, i jak wąż prześlizgnął się przez przepisy i oskarżenia.

1

@TheNekro94 Pozdro


0

@krzychu1526 No elo

« Powrót do wszystkich komentarzy