La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

0

https://www.strawpoll.me/18186218

Sonda oczywiście o Neymarze :)
Przyznaje się bez bicia że ja byłbym na tak. Ciekaw jestem wyników. Pozdro

3

@matirix20 Mogłeś dać bez wymiany bo przyjście Neymara za Coutinho i Dembele zmiania całkowiecie postać rzeczy.

0

@matirix20 Zgadzam się z @kamiVeB , oddanie dwóch zawodników i jeszcze dopłacenie to zbyt dużo. Ja i tak wolałbym, żeby Neymar nie wracał. I nie chodzi mi oczywiście o stronę piłkarską, bo tu nie ma wątpliwości, że ekscytacja z oglądania meczów Barcy byłaby większa. Chodzi zwyczajnie o jego zachowanie względem nas. Jestem przekonany, że w Barcy nie miałby tylu skandali, co w PSG, ale to wciąż worek pełen złego PR-u, niestety.

0

@PJ777 bez dopłaty. Dajemy im Cou i Dem a oni nam Neymara

0

@matirix20 Rozumiem. To ja wolałbym dać jednego zawodnika i np. 100 mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?