La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1483 Culés

14Ciekawe ile w tym prawdy.

16

@kewin no głupota totalna, jego czas w Barcelonie przeminął definitywnie, a pewnie i w futbolu niedługo sobie pobryluje. Wolałbym zdecydowanie zostawić tego Dembele.

1

@kewin piniondze szczęścia nie dają

1

@kewin Źródło całkiem spoko, zważywszy też, że sam szejk i niektórzy ludzie z zarządu trochę puszczają pary odnośnie Neya. Uważam, że ten transfer jest możliwy, jeśli oprócz pieniędzy, odda się szejkowi jakąś gwiazdę. Osobiście najbardziej wolałbym, aby kartą przetargową był Cou.

4

@ProMILs trzeba spojrzeć prawdzie prosto w oczy Dembele nigdy nie da tyle co Neymar

1

@V e B 96 pytanie czy Neymar da chociaż połowę tego co dawał kiedyś?

Teraz łapie kontuzję za kontuzją a jego styl życia jest coraz gorszy... Pomijam już jego wiek względem np. wspomnianego przez Ciebie Dembele

0

@V e B 96 ale Neymar też już nie da tego co wcześniej.

0

@ProMILs

Ja bym brał z pocałowaniem ręki. Neymar w Barcelonie to nie Neymar w PSG. Jak był w Barcy to o wiele rzadziej słyszało się o jakichś aferach, jak już wgl jakichś.
Granie w Barcy z Messim, innymi zawodnikami a granie w PSG to jest różnica, w samej motywacji. Neymar poszedł w dół. przez brak motywacji. W Barcelonie motywował go Messi, drużyna.
Skoro wszyscy wiedzą, że tęskni za drużyną, miastem to według mnie Neymar w Barcelonie a Neymar w PSG to byłoby niebo a ziemia

« Powrót do wszystkich komentarzy