La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 967 Culés

5

Ruch Atletico z João Félixem to według mnie strzał w 10, mam nadzieje, że dojdzie do tego transferu. Może w tym roku LL będzie ciekawsza bo od jakiegoś czasu zrobiły się flaki z olejem, jakbym oglądał Bundesligę lub Serie A... Trzeba gonić Premier League, a nie cofać się w rozwoju, może za kilka lat LL zbliży się do podobnych kwot jeśli chodzi o prawa telewizyjne.

0

@Aerox jak ma być tak jak w tamtym roku, to nie wiem jak Tobie, ale mi odpowiada.

1

@Aerox za 120 melonow 19 latka kupywac? Wtf

0

@VamosRakieta Podobają Ci się takie "emocje" w LL? :D
30% meczów pod koniec sezonu była o pietruszkę. Zobacz co się działo w PL, walka do końca, każdy mecz oglądałem.

4

@Aerox jak wygrywamy, to jest OK ;).

0

@VamosRakieta LL zawsze smakuje lepiej po zaciętej walce, wtedy wiesz, że dany klub dał z siebie 100%. Liverpool przegrał walkę o mistrzostwo, ale i tak można ich nazwać "mistrzami" za ten sezon, chyba żaden kibic Liverpoolu nie rozpacza po tak dobrej walce o PL.

« Powrót do wszystkich komentarzy