La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1335 Culés

konto usunięte

0

Tak jak kolega niżej napisał... ja bym brał Bejla, zna ligę a gorzej od Kołtinio na pewno by nie zagrał :)

3

@Xavinho54 a może by tak zrobić wymianę na linii Messi - Asensio. Leoś młodszy nie będzie, a Asensio jest jego młodym odpowiednikiem

1

@PeteR10 Haha ty widziałeś grę Asensio w tym sezonie? Zdecydowanie bardziej bym wolał wymianę Ceballos-Messi ;)

0

@Xavinho54
Tabletek zapomniałeś z domu ? :p
Proponuję oglądać Copa America i obejrzeć Brazylie jak Couthino jako lider reprezentacji prowadzi grę Brazylijczyków. Problem niestety leży w fakcie że Messi i Couthino to te same pozycję na boisku czyli wolny elektron i Philipe nigdy nie będzie pokazywał 100% umiejętności grając na skrzydle przyklejony do linii bocznej a Messiemu nie uśmiecha się oddawać cześć odpowiedzialności za drużynę i dzielić się sterami z kimś innym niż Suarez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?