La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

4

W sumie tak przeglądam komentarze i tu jak tyko pojawi się temat Kubo w Realu, czy też że z Halilovicia nic już nie będzie to zawsze pojawia się Odegaard. Ja pragnę tylko przypomnieć że Norweg ma dopiero 20 lat nie 23 jak Chorwat i do tego rozegrał można powiedzieć genialny sezon w Holandii gdzie zdobył 11 goli i zaliczył 12 asyst. Więc nawet jeśli Kubo nie awansuje do pierwszego składu Realu to na 99% zostanie wypożyczony do klubu gdzie będzie grał, a akurat Real swoich graczy potrafi wypożyczać.

0

@takisobiektos
To się okaże. Też broniłem Odegaarda, ale mówienie, że na 99% zostanie wypożyczony i akurat wypali...to się okaże. Halilović też został wypożyczony ;)
Ja tylko przestrzegałem przed pochopnym mówieniem, kto gwiazdą będzie, a kto nie ;) To się dopiero w przyszłości okaże.

0

@michal26 Jeśli chodzi o Halilovicia to dla mnie nie zrozumiały był jego transfer do HSV

0

@takisobiektos Halilovic jest genialny z piłką. A bez piłki jest na boisku jak amator co go dyskwalifikuje z gry w poważną piłkę.

0

@Azi Coś jak kiedyś Riquelme, z piłką przy nodze był niczym artysta, bez piłki to gra 10 na 11.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?