- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1442 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1442 Culés
5
Ahhhh wśród ostatnich narzekań na pogode muszę napisać, iż teraz w okolicy Częstochowy jest idealnie. 21 stopni, rześkie powietrze z delikatnym wiaterkiem i bezchmurne niebo.
Czysta przyjemność :3
0
@nabial Wielkopolska jeszcze się nie nagrzała i na razie jest bardzo miło. Przypominają się właśnie te lata gdy poranki latem zaczynały się właśnie takim chłodem, a kończyło się wręcz bąblami na plecach taka była spiekota :D
0
@prokofiew
Upały są spoko gdy właśnie wieczorem i rano jest rześko i w miarę chłodno. Można w tedy się wyspać i odpocząć od tej duchoty :3
0
@nabial w Częstochowie 17 stopni i mi zimno :D
0
@ee_chyba_nie
Na Wierzchowisku mi termometr pokazywał 20 stopni przy murze domu. Kapitalnie