La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 315 Culés

0

Argentyna nie ma środa pola dlatego to wszystko tak wygląda

0

@MVP zacznijmy od tego ze oprócz Messiego oni nie mają nikogo.

0

@jakubkuba07 Bez przesady... Aguero czy Di Maria to klasowi gracze, problem w tym że w reprezentacji grają na 30% swoich możliwości.

0

@MVP Mistrzu, Di Maria nie potrafi przyjąć piłki tak, by mu nie odskoczyła na 5 metrów. To nie jest ten sam piłkarz jaki był kiedyś.

1

@jakubkuba07 w kadrze grał tak od zawsze, jedne MS 2014 miał spoko reszta to właśnie taka gra. Nawet jak byłw Realu to nic w kadrze nie pokazał

« Powrót do wszystkich komentarzy