- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
2
Kurła taki easter egg by się marzył
https://kwejk.pl/obrazek/3399089/ciripunk.html
1
@tadzik447 Znając ich ... kamon :) myślisz że nie wykorzystali by takiej okazji? to jest aż za oczywiste :) Pewnie nie odegra żadnej znaczącej roli ale wydaje mi się że na 80% ją spotkamy albo przynajmniej o niej usłyszymy :)
I to będzie zarąbiste!
0
@tadzik447 eee, to tylko moja opinia ale uważam, że nie powinni tych uniwersów łączyć, nawet jeśli Ciri miałaby tam być na chwilę
0
@zenoowity Oni zaraz zrobią nawiązanie do następnej gry :P Do tej tajemniczej, którą tworzą równolegle z Cyberpunkiem :P I jeszcze słyszy się jej głos jak się to czyta :P
0
@Bambus150400 Jeśli nawet mignie przez sekundę to chciałbym ją zobaczyć w tej grze :P
0
@tadzik447 taką lale to ja bym wolał na żywo zobaczyć :D
1
@Bambus150400 akurat wyglądem to ona nie grzeszy, ale charakterek ma zacny :P
0
@zenoowity Walka z Dzikim Gonem w Night City? To dopiero by wymyślili :P
0
@tadzik447 panie, w takiej sytuacji to i charakterek byłbym w stanie znieść :P