La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1246 Culés

3

Pamiętacie może Hachima Mastoura? Swego czasu ogłoszony wielkim talentem, Milan go kupił do swoich rezerw za 2mln €, był nawet łączony z Barça.

https://youtu.be/LCl2UH00fhA

Od kilku lat chłopak jednak notuje konsekwentny i systematyczny regres. Był wypożyczany kolejno do Hiszpanii, Holandii i Grecji ale nigdzie nie dawał sobie rady. Obecnie jest bez klubu i podobno
(UWAGA XD)
interesuje się nim Legia i Lech xD. Czaicie w wieku 16 lat nagrywać filmiki z Neymarem, być kupionym przez Milan i skautowanym przez Barcę a 5 lat później przyjść za darmo do Ekstraklasy?
Nie martwcie się swoim życiem, póki co idzie Wam rewelacyjnie.
W przeciwieństwie do Mastoura xD

7

@nabial To spojrz na CV Camary.

0

@nabial Tak to jest jak głowa nie idzie w parze z umiejętnościami. Nie pierwszy i ostatni przypadek.

0

@Rewolucja123 Dokładnie to samo wczoraj pisałem. My się przejmujemy Kubo, a jaka niby jest gwarancja, że nie skończy jak Camara czy Mastour?

4

@nabial i tak zarabia więcej hajsu od większości La Rambli ;P

8

@SeeleyBooth , @Rewolucja123
Dlatego właśnie z dystansem podchodzę do tych wszystkich "Wielkich nastoletnich talentów". Statystycznie wiadomo, że jedynie niewielka część tych graczy zrobi długą karierę a zaledwie kilku może spełnić wymagania postawione na nich kiedy jeszcze byli dziećmi.
Teraz kiedy zawodnik ma 24-25 lat to już jest stary i lepiej kupić 18-latka.

0

@nabial Oglądałem jego filmiki jak grał w młodszych kategoriach wiekowych. Zapowiadał się fenomenalnie. Dziwne że z takimi umiejętnościami można aż tak upaść.

0

@Hosh akurat z Kubo przykład słabiutko bo on przechodzi do Realu za darmo więc Real niewiele straci a jak Japończyk odpali to zyska bardzo dużo.

konto usunięte

0

@Theodore_Bagwell 2mln na sezon zarabia więc tracą =)

1

@AboveYou Nic nie stracą. Tym transferem otwierają sobie ogromny rynek Azjatycki.

0

@AboveYou dla takiego klubu 2 mln to grosze. A zobacz ile zyskać mogą patrząc teraz na potencjał Japonczyka.

« Powrót do wszystkich komentarzy