La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 316 Culés

0

Pewnie sporo osób z was trenuje, odchudza się, robi mase, kogo możecie polecić do zakupy diety, wszędzie pełno reklam, ale jednak sprawdzone są najlepsze.
Ważne by był dobry kontakt, jakieś urozmaicenia a nie tylko kurczak i ryż, dzięki za podpowiedzi ;P

1

@Kubox daj sobie z tym spokój. przeczytaj e-booka owcy z Warszawskiego Koksa jest darmowy o odżywianiu to na pewno ci pomoże i nie bedziesz wywalał kasy niepotrzebnie

1

@Kubox ja Ci polecam fabrykę siły ;) Możesz wybrać sobie złożoność Twojego menu. Ja już -10 kg po 3,5 miesiąca. Można wybrać czy same ćwiczenia, czy sama dieta czy oba naraz :P
Jak chcesz to tu link polecający:
www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=jan8909224

Jak chcesz, pytaj o wiecej na priv.

0

@Lamora Posiłki różne czy ciągle to samo ?

0

@Kubox napisz do Michał Woszczek, @dietetyka_na_luzie. Miałem z nim szkolenie, chłopak ogarnia temat i ułoży Ci dietę wg Twoich preferencji.
PS. Każdy ogarnięty dietetyk ułoży Ci dietę według Twoich możliwości. Jeśli masz czas siedzieć w kuchni i gotować to każdy posiłek możesz mieć inny. Ja układam sobie dietę codziennie rano na cały dzień ;)

0

@Kubox Możesz wybrać, czasem zdarzą się dwa dni z rzędu te same obiady. Ale możesz wybrać opcję, że nie chcesz aby się powtarzały.
Przy wyborze diety jest bardzo szczegółowa ankieta. Dużo ciekawych przepisów. Chyba za darmo można wejść na ich stronę i podejrzeć proponowane przepisy. Jakby nie było to podbij to Ci wyślę na pw zdjęcie przykładowego dnia.Jest też aplikacja na komórkę, gdzie łatwo jest wykonać treniing.

0

@Kubox Nie trenuje ale mam znajomego z bloków który jest mistrzem Polski w kulturystyce.Nie wiem w jakich kategoriach bo nie wnikałem.Ma.mase podopiecznych mniej i bardziej znanych.Sam nie wierzyłem że bez ćwiczeń można coś zyskać.No i napisałem i zyskałem 6 kg w dół na diecie i regularnych posiłkach

0

@Nazio87 Podeślij kontakt na pw

0

@Kubox
Szczerze niezbyt przepadam za tym gościem ale świetnie tu krok po kroku wyjaśnił jak jeść. https://www.youtube.com/watch?v=ECo6wWN-IU4

Do tego zainstaluj aplikacje fitatu i nic więcej Ci nie potrzeba.

0

@Kubox zobacz sobie fitforme na ig ;)

0

@Kubox Marek Patryk Prawdzik, znajdz na fb. Dostosuje twoją dietę tak, żeby to tobie było wygodnie

« Powrót do wszystkich komentarzy