- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Jakchcesz
14
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
martusiaaaa
2
dobra moja przyjaciółka też jest za barca ( myślę że gdyby była za realem to nasza 8letnia... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
1
Cześć chciałbym pod tym postem zrobić dyskusję na temat Griezmanna.
Jak dla mnie koleś umie grać w piłkę i tego nie można mu zabrać. Z tego co wiem Griez zapewnia dość „dużo” bramek na sezon (Bardzo zbliżone wyniki do Suareza, lecz różni ich to, że Griezmann ma ich więcej w lidze mistrzów, a Suarez w la lidze). Chyba każdy z użytkowników bardzo chciałby żebyśmy wygrali upragniony puchar Champions League. Osobiście na ten moment nie można by wybrać lepszego, bo potrzebujemy jakiegoś dobrego sprawdzonego napastnika, jednak to jest też kwestia Luisa, który na pewno nie będzie chciał oddać miejsca w pierwszym składzie, a Valverde (znając go) nie będzie chciał wyrzucić z pierwszego składu „Grubego” o ile nie będzie miał kontuzji.
Tyle ode mnie, mam nadzieję, że dołączycie się do dyskusji
Pozdrawiam i życzę radosnego dnia z rodzinką lub znajomymi ;)
1
@sprajtex A czego ma dotyczyć ta dyskusja? Klasy sportowej Griezmanna chyba nikt nie podważa. Bardziej chodzi o jego zachowanie względem klubu rok temu.
1
@sprajtex tyle, że to nie jest typowy napastnik, to kolejna 10 po Messim i Coutinho w zespole :)
1
@Nano22 Neymar zachował się 5 razy gorzej od Griezmanna, a ma więcej zwolenników od Francuza.
0
@Ghotti Jak dla mnie to Coutinho już odpadł od rywalizacji w Barcy. Chyba ze mnie coś ominęło. ;p
0
@DonAndresFCB Według mnie 4 razy gorzej.
A poważnie to co to zmienia? Mogę mówić za siebie i prawda jest taka że nie chcę tu ani jednego ani drugiego. Sportowo jak najbardziej, ale po tym jak się zachowali to już nie. Według mnie w życiu należy się kierować również wartościami a nie tylko korzyściami.
0
@sprajtex ja tam liczę że do nas nie trafi. Jeżeli inwestować w napastnika to postarałbym się o Nabil Fekira z Lyonu. 26 lat w lipcu. Umowa jeszcze przez rok. Podobno do wyjęcia za 15 baniek. Bezpośredni udział przy bramce (gol/asysta) średnio co 115 minut (licząc wszystkie występy). Nie jest to duże ryzyko.
0
@sprajtex ktoś musi go najpierw kupić ...
0
@Azi Ciekawa opcja. Nawet kiedyś chciałem, żeby przeszedł do nas :)
0
@DonAndresFCB bo bije,tego Griezmana na łeb o 2 klasy przynajmniej.Absolutnie nie chciałbym tu żadnego z nich ale z tej 2 to już wolę Neymara,bo francuz nidgy mnie nie przekonywał i nie umiem dostrzec jego zajebistosci