La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1258 Culés

Ostatni hattrick gracza Barcy w El Clasico - Luis Suarez (28 październik 2018)

Ostatni hattrick gracza Realu w El Clasico - Ivan Zamorano (7 styczeń 1994)

@Kapitan hawk ostatnie El classico, przed ajaxem

@Kapitan hawk Jestem prawie tak stara jak ostatni hat trick Realu. Duma.

@Nigaki
Naprawdę jesteś dziewczyną?

@KingKahuka żeby tylko ona tutaj była dama, chyba z 4 jak naliczylem

@Nigaki
Prawie robi wielką różnicę :D

@KingKahuka Nie, tak sobie tylko udaję. Skąd to zdziwienie? :D

@Nigaki
Myślałem , ze zadanie takiego pytania to taki meme fcbarca. Zdziwienia nie ma:v

@KingKahuka Niektórzy pytali mnie już na poważnie, dlatego wolałam zapytać :D

@Kapitan hawk Co to za bzdury? Przecież van Nistelrooy strzelił hattricka dla Realu w klasyku

@Qrek
Ja rozumiem, że kibice Realu, zwłaszcza na tej stronie, nie grzeszą zbyj dużą wiedzą na temat swojego klubu i ich piłkarzy, ale napisałeś swój komentarz z taką detrerminacją i pewnością, że dam ci szansę powtórnie się wykazać. Kiedy zaten miał miejsce ów hattrick Van Nisterloya w El Clasico?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury