La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1308 Culés

19

Mundo Deportivo potwierdza, że odbędzie się spotkanie agentów Takefusy Kubo z Barceloną. Transfer jednak będzie trudny do zrealizowania ze względu na wymagania finansowe. Jednak nie rezygnujemy. Kubo chce tutaj trafić.

2

@ViscaBarca123 O kto to jest?

5

@Encore Naprawdę nie wiesz, nie słyszałeś o nim? Aż dziwne.

0

@ViscaBarca123 Ja też nie wiem :P

0

@ViscaBarca123 Really.Jakiś młody,zdolny ? :P

1

@ViscaBarca123 Nie każdy jest takim świrem jak ty, że zna każdego nastolatka grającego w piłkę na wylot :P

7

@norbi77 @Encore To gdzie wy byliście przez ostatnie tygodnie? :D

Take Kubo, to 18-letni zawodnik FC Tokyo. Odszedł kilka lat temu z La Masii z powodu bana FIFA. Był tutaj fenomenem. Chłopak z rocznika 2001, jeden z najbardziej utalentowanych zawodników U20 na świecie. Walczą o niego najlepsze kluby w Europie (Real Madryt, PSG, City, United i oczywiście Barcelona). Zagra na prawym i lewym skrzydle, jako ofensywny pomocnik, fałszywa dziewiątka. Świetny drybling, technika, przyspieszenie, balans ciała, uderzenie z dystansu. Kreatywny, bardzo dużo widzi. Porównywany do Messiego. W 16 meczach w tym sezonie 5 goli i 4 asysty. Jeden z najlepszych zawodników w lidze japońskiej. Chce wrócić do Barcelony. Piłeczka po naszej stronie.

0

@Mathew86 Jasne, ale o Kubo było już mnóstwo informacji. Sam o nim piszę dużo. Nawet artykułów na stronie było sporo. Zresztą wyżej i tak napisałem, kto to. :)

0

@ViscaBarca123 tak samo zakochany jak @masq w de Ligcie :D

6

@Encore @norbi77 @Mathew86 Dodam jeszcze, że został powołany do dorosłej kadry Japonii i zagra na Copa America, gdzie będzie najmłodszym zawodnikiem na turnieju. Ostatnio zadebiutował w dorosłej kadrze i jest drugim najmłodszym debiutantem w historii reprezentacji Japonii.

0

@ViscaBarca123 Japonia gra na Copa America?

0

@Jackazz A i owszem. Reprezentacja Kataru również. Razem z Japonią grają jako kraje zaproszone do turnieju

0

@AzulgranA1899
Będzie ciekawie jak CA 2019 wygra Japonia :D

0

@ViscaBarca123 coś się zmieniło. Ostatnio czytałem, że Barca rezygnuje i nie da rady żeby do nas wrócił?

« Powrót do wszystkich komentarzy