La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1142 Culés

Sergi Roberto zostanie po raz pierwszy tatą!

@Julencja nie to, że się czepiam ale można drugi raz tata zostać?

@Katalończyk 99 Jak dzieciak umrze to raczej nie jest się ojcem, bo czyim?

@Julencja tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg

@l0Messini skoro opisujesz to jednak trochę Cię to interesuje

@Julencja nie pamiętam kiedy ostatnio strzelił gola więc gratulacje

@Grzesior667 no takiego scenariusza nie założyłem

@kordyl1010 nie wiem co ludzi obchodza prywatne sprawy ppiłkarzy. Dla mnie liczy sie to co pokazuje na boisku

@l0Messini Teraz w sumie nic nie pokazują, więc każde nowinki nt. ich prywatnego życia są na topie, później jak się sezon zacznie, to już zleci to niżej w hierarchii "ważności" :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Ronaldinho zadebiutował w barwach reprezentacji Brazylii występując w zwycięskim spotkaniu "Canarinhos" przeciwko Łotwie (3-0).