La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1214 Culés

2

Też uważacie, że ta strona jest trochę zbyt "różowa"? Chodzi mi o to, że wstawiane są tutaj głównie pozytywne informacje dla klubu i zero negatywnych, np. pogłoski transferowe. Kiedy są dobre plotki, leci info na stronie, a jak coś idzie gorzej, to nie ma ani słowa. Redaktorzy nawet słowem nie pisną. Wtedy 90% żyje w innym świecie. Np. Neymar. Normalnie wiadomo, że nic nie jest na rzeczy. Nie ma jego tematu, ale Sport podaje dzień w dzień, że chce wrócić, choć lepsze źródła podają, że nie ma w ogóle mowy o odejściu Neymara z Paryża. Nigdy tutaj nie widziałem info takiego. Tak samo jest teraz z de Ligtem.

konto usunięte

4

@aguero10 Dla mnie info że Neymar chce wrócić nie jest pozytywną wiadomością :P

0

@Kajtek77 No dobra, ale z punktu widzenia sportowego, jednak fajna wiadomość. Tymczasem jest jasne, że PSG go nie sprzda, a tutaj dalej jest kręcona saga, jakby coś było na rzeczy, choć nie jest.

konto usunięte

0

@aguero10 Nie przesadzajmy. Większość kibiców Barcy w to nie wierzy a redakcja przekazuje tylko informacje z dzienników. Mieliby odpuścić taki temat?

0

@Kajtek77 Ja widzę co innego na Rambli. Bardzo dużo osób wierzy, że to jest możliwe. Po prostu chodzi o to, żeby być obiektywnym. Napisać jedno, że coś sie dzieje itd., ale potem można napisać drugie. Czemu jest o tym, że Sport pisze, że Barca chce Neymara, że ten chce wrócić, a jak RMC za sprawą Mohameda Boufasiego, jednego z najlepszych dzennikarzy na świecie (zdecydowanie lepsze źródło niż gówniany Sport) napisało, że PSG opdowiedziało nam, że absolutnie nie ma takich szans, aby go sprzedano i że jest szczęśliwy w Paryzu, tego już tu nie ma?

konto usunięte

0

@aguero10 Było, i na Tiki Tace i w poście @BarcaInfo

0

@aguero10 pora wprowadzić czerwone tarcze.

0

@aguero10 Trochę bardziej po polsku można? :)

Strona jest taka a nie inna bo to strona dla kibiców Barcy a nie jej hejterów :)

0

@Kajtek77 O tym powinien być news, bo nie każdy zobaczymy info z La Rambli jak zaraz przelic spamem.

0

@fifek To nie zmienia faktu, że powinno się być obiektywnym...

0

@aguero10 muszę Ci przyznać rację. Po raz kolejny usunięto moje komentarze i odpowiedzi na nie, gdzie pisaliśmy negatywnie o EV. Admini chcą lizać tyłek jednak klubowi. Tylko dlaczego?

0

@fifek Wiem. Niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: