La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 243 Culés

1

Wielka szkoda ale przynajmniej nie wybrał Juventusu/Liverpoolu. Nic tylko życzyć jak najdłuższego kontraktu żeby go szejk nigdy z tamtąd nie wypuścił xD Za dwa lata będzie błagał o transfer tak jak Ney :D Niby kasa dla niego nie ważna ale jednak posłuchał się łasego na kasę grubasa Raioli.

1

@Xavinho54 To już pewne?

0

@Hawajczyk tak pewne jak zwolnienie Valverde czyli kwestia godzin :D

1

@Hawajczyk Nie. Na razie napisał tylko Di Marzio, ale on zazwyczaj się nie myli. To b. dobre źródło.

konto usunięte

0

@Xavinho54 no nie wiem czy nie lepiej by poszedł do Liverpoolu skoro PSG go kupi oraz Antka to sprzedaz Mbappe do Realu może być tego następstwem...

2

@AboveYou Liverpool wydaje się idealnym kierunkiem dla tak świetnego, bardzo młodego obrońcy. Myślę, że pierwszy skład miałby niemal z marszu, do tego w drużynie zwycięzców LM, wspaniali zawodnicy, do tego Virgil jako partner w obronie, super trenejro, kibice, Anfield, ogromny prestiż itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy