La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

konto usunięte

0

Po dominion i walce Chris Jericho vs Okada domagają się zwrotu biletów.... Matko, co za chore standardy w Japonii panują

0

@Chwytliwy aż takie źle było? Bo oglądałem tylko Ospreay vs Lee i Naito vs Ibushi

konto usunięte

0

@Chwytliwy A masz chwytuś jakieś nagrania z Paige? Wiesz takie tyrytyry... zawsze ją lubiłem.

konto usunięte

0

@FCB24 no właśnie nie, tylko ten finish dziwny, ale walka mimo że y2j coraz bardziej się męczył była bardzo dobra, możliwe że fani się wkurzyli za to jak obraził Japonię, ale on to robi zawsze, niemniej jednak zwrot za bardzo dobrą walkę to jest paranoja, widzę poniżej 5 już do kitu dla Japonii

konto usunięte

0

konto usunięte

1

@Chwytliwy Może im to zwycięstwo przez roll up nie podpasowało xd

konto usunięte

1

@Kajtek77 albo interwencja tanahashiego, ale i tak żenada ryczeć za takie coś

konto usunięte

0

@Chwytliwy Dominion to druga najważniejsza gala w roku, New Japan to federacja wrestlingowa, powinni trzymać się pewnych standardów, a to co zabookowali to było dno. W Japonii panują kompletnie inne zasady, tam fani nie akceptują wszystkiego co federacja zarzuci, mieli prawo pokazać swoje niezadowolenie.

konto usunięte

0

@PrinceDamon no roll UP, no ale czy walka była zła? Nie to był bardzo dobry match, po prostu japończycy mają tak wygórowane wymagania ze ja prd, a y2j zawsze gra w Japonii heela

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?