La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

1

Znowu ten idiotyczny przepis decyduje o awansie...Serio powtórka karnego? Gościu miał stopę ledwie jakieś 10-20 cm od linii bramkowej. Rozumiem, gdyby obronił strzał na 4-5 metrze. Było to jednak na 1-2 metrze..
I tak bramkarz ma mniejsze szanse na obronę karnego, a tu jeszcze mu się dowala, jak przedsiębiorcy kolejnego podatku..

16

@michal26 Każdy zna przepisy, trzeba było stać na linii.

4

@michal26 Dlatego karny powinni zmienić na coś takiego:


Wtedy bramkarz może pokazać swoje umiejętności podczas takiej serii.

0

@Grzesior667
Dokładnie. Też o tym dzisiaj pomyślałem. O wiele lepsze rozwiązanie..Skończy się pajacowanie jednych i drugich i nie ma mowy o "oszukiwaniu" :)

2

@Gosciuu
I co, że zna? Ten przepis utrudnia aż do przesady bronienia rzutów karnych. Zamiast na obronie, to skupia się na tym, by dotykać tej linii...
Domyślam się, że przepis miał na celu zaprzestanie wychodzeniu do piłki na 2-3 kroki, ale obecnie to się zrobiła parodia..

0

@michal26 A karnego Kuby z Euro 16 nie powtórzo, złodzieje...

0

@Grzesior667 A jak zapatrujesz się na takie coś, że po wyczerpującym meczu, gdzie zawodnicy ledwo stoją na nogach, będą musieli jeszcze biec przez pół boiska podczas "karnych"? W USA to pikuś, ale w Europie piłkarze mają tyle spotkań w nogach, że to by nie przeszło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?