- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1248 Culés
Gorące dyskusje
gumaz
0
Jakie macie plany na sobote ?aktywnośc czy chlanie czy gierki ?
26 odpowiedzi
Bocheno1
27
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
KamQiX
47
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1248 Culés
0
No i teraz sobie zobaczcie jakich teoretycznie my mamy zawodnikow, w jakich klubach graja itp. A jakich maja Turcy. A teraz porownajcie sobie jak szybko biegaja i jak walcza oni i nasi. I to na tle Francji i na tle Macedonii. Nawet nie mamy startu do takiej Turcji.
0
@geass Turcja ma mocna lige to przede wszystkim .Stopniowo budowana no i kasy tam ładnie jest wpompowane
0
@MarioVeB! No moim zdaniem mocnej wcale nie mają, chyba że oceniamy względem Ekstraklasy, ale tu każda jest mocna. Mieli kiedyś. W LM Galata i Fenebahce to było coś jeszcze kilka lat temu. Teraz to już nie są tak dobre drużyny. Duży zjazd ta liga zaliczyła. Podobnie jest z grecką, gdzie kiedyś taki Olimpiakos czy Panathinaikos to też były solidne zespoły. Dziś to poziom o wiele gorszy.