La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

2

Ten mecz był żałosny,0 emocji tylko granie na aferę ,również dobrze można by było go nie obejrzeć i spojrzec tylko na wynik ,za rok Real -Barca róbcie scr

konto usunięte

0

@Dziki15 Mordo Valverde zostaje, a to oznacza kolejna kompromitacje i w LM i obronę po raz trzeci tytułu frajer roku.

0

@BaRcA!FaN mordo ,ja to rozumiem i patrząc na to czysto subiektywnie ciężko teraz sobie wyobrazić Barce w finale jak i Real po takim sezonie ,ale jako kibic Realu wierze w swoją drużynę ze się podniosa i chcialbym w końcu takiego finału :D tylko nie wiem do końca czy moje serce tego chce haha

konto usunięte

0

@Dziki15 jestem w 100 % przekonany, że jeśli doszłoby do takiego finału gdy Valverde jest trenerem to Real by wysoko wygrał z Barcelona.

0

@BaRcA!FaN wiesz co ciężko ami to stwierdzić,niby Real t "Królowie Europy " niby nie przegrywają finałów (13wyfranych na 16)to jednak z Barceloną mogło by byC różnie ,Valverde czy dziki15 myślę że tak czy siak finał by był wyrównany i 100×bardziej emocjonujący niż dziś

0

@Dziki15 El Clasico to stan umysłu ,tam nie ma faworytów niezależnie od dyspozycji ,trenera ,czy zawodników bez formy czy z forma,obyśmy kiedyś się doczekali heh

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?