La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1732 Culés

5

Z trenerów których mogę podziwiać to są to bez wątpienia Guardiola i Klopp ci dwaj trenerzy przechodząc do City i Liverpool zastali przeciętne drużyny, a co się wydarzyło później każdy wie, valverde natomiast ściągnął nas na niższy poziom niż zastał, Enrique był dla mnie lepszym trenerem :) 

0

@Robert_12_96 Mnie bardzo imponuje Pochettino, z kompletnego średniaka bez praktycznie żadnych transferów zrobił topowy zespół w Anglii. Nie wiem czy jego praca mi nie imponuje bardziej niż np. Kloppa. Porównując jakie możliwości ma Niemiec a jakie Hiszpan no to ten drugi ulepił coś nie mając praktycznie w ogóle materiału. Co rok prosi o konkretne wzmocnienia, a dostaje albo średniaków albo nic. Szanuje i podziwiam i bardzo chciałbym na ławce w Barcy, ale niestety nigdy nie będzie chciał tutaj trenować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?